739 416 630
info@investtoo.cz

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Václava Hervertová

"Vzhledem k tomu, že celý život tvrdě pracuji, také o uspořeným penězích velice přemýšlím. Jednoznačnou volbou pro mne tedy bylo spoření se společností Investtoo. Opakovaně jsem si zde sjednala produkt, který mi pomáhá nejen zhodnocovat moje úspory, ale zároveň uchovává jejich hodnotu. Moc děkuji za krásné zhodnocení a velice milý přístup. Toto spoření nezbývá než doporučit všem.


Michal a Lucie Hervert
osobní kouč

"Opakovaně volíme zhodnocení peněz od Investtoo. Tato společnost nám přinesla peníze navíc, které bychom jinde nezískali. Vzhledem k tomu, že se nám narodil syn Šimonek, přemýšlíme o každé vynaložené koruně. Spoření s Investtoo nám přineslo klid a hezké zhodnocení úspor. A díky měsíčně zasílaným úrokům máme peníze navíc, které nám pomáhají našemu děťátku dopřát o trochu víc radostí. Děkujeme za pomoc s přilepšením do rodinného rozpočtu.


Jakub Hervert a Lucie Hemmerová

U Investtoo jsme si nedávno sjednali druhou investici. Jsme velice spokojeni s tím, jakým způsobem se nám zhodnocují naše úspory. Spolehlivost, velice milý přístup a pravidelné, měsíčně vyplácené úroky.. Děkujeme za ochranu našich peněz před inflací.


František David Šmarda
osobní kouč

Michal je pro mě člověk, který mi otevřel dveře do světa, kterému jsem moc nerozuměl. Čím více se od něj učím a dozvídám, tím více mi naše spolupráce dává smysl a baví mě pozorovat s jakou vášní a energií Michal pracuje, jak v projektu, tak s celým týmem. Jsem rád, že jsem toho součástí. Děkuji.


Lukáš Suchý
WSU vzdělávání

Na firmě InvestTOO se mi nejvíc líbí její tvůrci. Kluci jsou tahouni, kteří se pořád posouvají vpřed a žádná výzva jim není proti chuti. Baví mě, že jsou vytrvalí a vedou své klienty za společným cílem. Mít ze sebe bezvadný pocit, ať už dělám cokoli - tak vnímám jejich spolupráci s desítkami jejich klientů.


Jakub Švaříček
IT specialista, Třebíč

Rozmýšlel jsem, jak naložím s penězi, které jsem dostal od rodičů ze stavebního spoření. Prošel jsem asi půlročním kolečkem setkávání se s různými finančními či investičními poradci. Společnost InvestTOO má na své straně tu výhodu, že jsem měl možnost se setkat opravdu s TOP odborníky ze světa financí (jako je třeba významný český ekonom pan Makovec), se kterými tato společnost spolupracuje. Díky profesionalitě se, kterou mi byly vysvětleny principy investování a především diverzifikace portfolia, jsem peníze rozložil do několika produktů, jež se vzájemně doplňují a perfektně vyhovují mému finančnímu plánu.


Jitka Švaříčková,
cestovatelka, investorka

Po více jak dvaceti letech, kdy jsem pracovala jako zaměstnanec a svůj čas a energii věnovala práci pro někoho jiného, generovala mu zisky a plnila mu sny, jsem si řekla dost! V té době mi přišli do cesty tehdy začínající projekt InvestTOO. O dešla jsem z postu ředitelky jedné společnosti a začala se věnovat vlastnímu podnikání. Dnes můžu říct, že jsem udělal a to nejlepší rozhodnutí v posledních letech, jaké jsem mohla, co se týká práce, udělat.


Kontakty
739 416 630
info@investtoo.cz
Všechny kontakty
Identifikační údaje
InvestTOO s.r.o.
IČO: 07683171
Ostatní informace
Kontakntí adresa
Čajkovského 37, Jihlava, 586 01
Korespondenční adresa
Korunní 2569/108
101 00 Praha 10 - Vinohrady
© INVESTOO 2021
Created by PRIMESOFT web & software development